SVADBY &

REKLAMY

branislav pavlík

- videographer -

O MNE

PREčO TO

ROBíME

videographer

braňo

VIDEO bolo najprv mojím koníčkom, teraz prácou. Vôbec to ale neznamená, že by ma to prestalo baviť. Konečne sa, ale do práce teším. Lovenie záberov a emócií ma stále baví. Mám už odovzdaných viac ako 250 odovzdaných svadieb, spokojným maldomanželom.


Rýchla doba nám veľa priestoru na prežívanie skutočných emócií veľmi nepraje. Veľa príležitostí na stretnutie v kruhu rodiny a priateľov je ako šafránu.Verím, že svadba je a ešte dlho ostane takouto tradíciou, ktorá sa od nepamäti naprieč všetkými kultúrami oslavuje v rodinnom kruhu a s priateľmi. Dokonalá pamäť neexistuje a už dva týždne po svadbe sú spomienky len hmlisté. Vo forme filmu a fotiek je však možné vrátiť čas. Emócie z opätovného vypočutia si trasľavého hlasu počas prísahy, vrúcneho objatia s rodičmi, či hlboké pohľady do očí mladomanželov sa všetky pocity, ktoré ste ten deň zažili, dajú spoľahlivo prežiť znovu s husacou kožou. A keďže život bez emócií by bol prázdny, je dobré, aby ste zachytenie Vášho neopakovateľného dňa nechali na odborníka, ktorý sa tomuto žánru venuje naplno a presne vie, čo sa v svadobný deň deje. Našou snahou je zachytenie deja, s čo najmenším zásahom do Vášho dňa. Okrem pózovania portrétového fotenia v žiadnom prípade nerežírujeme samotný priebeh svadby. Máme radi prirodzenosť, preto z našej strany prichádza iba zopár rád, nápadov a odporúčaní, aby všetko dobre klaplo. O zvyšok sa postaráme my. Veľakrát (a sme na to hrdí) sme si od manželov vypočuli, že o nás na svadbe ani nevedeli, a to je náš zámer – byť nenápadní a čo najmenej vyrušovať, aby ste sa mohli vy cítiť nerušene a byť sami sebou.

 

photographer

silvia

Volám sa Silvia Pavlíková, a som mama dvoch úžasných detičiek. Moja rodina je pre mňa môj život. S manželom Braňom sme partneri v osobnom, ale aj pracovnom živote. Roky spolupracujeme a snažíme sa odborne zachytiť všetky tradičné svadobné a rodinné momenty a pritom zvýrazniť emócie. Sme nesmierne šťastní, keď robíme klientom radosť. To nás motivuje a posúva ďalej. Všade hľadáme a vidíme lásku, krásu a šťastie, čo sa snažíme zachytiť. ĎAKUJEME za Váš záujem.